Kategorie

znane marki
baner markowymix


  • Firma - właściciel marki - to od 2009r. dynamicznie rozwijająca się firma, intensywnie pracująca na swoją markę poprzez sprzedaż internetową (wysyłkową), a obecnie również stacjonarną.

  • Naszym głównym założeniem dla Państwa wygody i satysfakcji - w standardzie zapewniamy stacjonarną i kompleksową obsługę, prezentację, instruktaż oraz montaż oferowanych artykułów dziecięcych w atrakcyjnych cenach internetowych!”
  • Naczelną misją naszej firmy jest: W gwarantujemy fachową obsługę oraz wiedzę w dziedzinie oferowanych produktów, wysokiej jakości produkty uznanych marek oraz atrakcyjne i rozsądne ceny.

  • Nasze hasła reklamowe to: , co oznacza, że kładziemy nacisk na sprzedaż wyłącznie produktów markowych z zapewnionym rzetelnym serwisem producenta, fachowe doradztwo techniczno-handlowe, proste warunki zakupowe - wszystko dla pełnej satysfakcji naszych Klientów.

  • W naszej stale rozbudowywanej ofercie znajdują się: wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne, krzesła do karmienia, dziecięce zestawy wypoczynkowe, artykuły bezpieczeństwa.

  • Obecnie współpracujemy z najlepszymi przedstawicielami marek, co potwierdzają niniejsze dyplomy, deklaracje itp. :

   dyplom caretero   tutek dyplom  dyplom bebetto 

   deltim dyplom   certyfikat babydesign  certyfikat jedo  certyfikat jedo  certyfikat jedo  certyfikat maxicosi
    certyfikat recaro  certyfikat romer

   Jako jedyni w Częstochowie jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem wielu marek dziecięcych, które w jednym sklepie można zobaczyć, porównać, wybrać i  zamówić lub „kupić od ręki”:

Wszystkim naszym szanownym Klientom - życzę udanych zakupów

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek sugestie dotyczącego wyglądu, funkcjonowania i zmiany
dla Was na lepsze naszego E-sklepu oraz Sklepu Stacjonarnego – prosimy o kontakt na adres:


marketingsoledo@gmail.com

Za wszystkie – serdecznie dziękujemy!


Adrian Walaszczyk
Właściciel