Kategorie

znane marki
baner markowymix

Witamy w sklepie stacjonarnym MARKOWYMIX CZĘSTOCHOWA

 

   Jako specjalistyczny Sklep Dziecięcy wiemy  jak ważna jest jakość i solidność towarów przeznaczonych dla najmłodszych.

     Rozumiemy czym kierują się rodzice wybierając produkt dla swojego dziecka. Rozumiemy też jaką ciężką drogę przechodzą Państwo zanim spośród mnóstwa oferowanych produktów na rynku – często niskiej jakości – wybiorą ten najlepszy – dopasowany do indywidualnych potrzeb , zgodny z ich gustem i budżetem.

Jak Państwo pewnie zauważą – zgodnie z misją naszej firmy – dla Państwa wygody i satysfakcji - w standardzie  zapewniamy stacjonarną i kompleksową obsługę, prezentację, instruktaż oramontaż oferowanych artykułów dziecięcych w atrakcyjnych cenach internetowych!” – dlatego polecamy same sprawdzone i znane w Polsce marki dziecięce, których jakości, estetyki, funkcjonalności i serwisu jesteśmy w 100% pewni!

   Przede wszystkim w jednym sklepie można porównać wiele różnych modeli i marek produktów dziecięcych, bezpłatnie przymierzyć wózek do auta, przymierzyć  dziecko do fotelika, przymierzyć fotelik w aucie itp i wybrać najlepszy dla siebie produkt.

     W przypadku wyboru produktu na zamówienie – realizujemy bezpłatne rezerwacje, dzięki którym po zamówieniu to my pilnujemy, aby Państwa produkt został wyprodukowany i dostarczony na czas. To my dzwonimy do Was – dzięki temu na spokojnie możecie odebrać produkt w wygodnym dla Was terminie np. już po narodzinach dziecka.

     Dzięki wyłącznie autoryzowanym współpracom z producentami  - w trakcie eksploatacji produktu -  zapewniamy Wam firmowy serwis, dzięki czemu macie Państwo pewność, że w przypadku ewentualnej awarii nie pozostaniecie sami z problemem. Co więcej  - jako specjalistyczny Sklep Dziecięcy – zapewniamy bezpłatnie na czas naprawy – wózek zastępczy renomowanej marki.

   Dodatkowo – przy samym wejściu do sklepu mieszczącego się na parterze - bezpłatny parking samochodowy dla klientów   A w samym sklepie również co nie zawsze jest standardem - toaleta dla klienta!

 

markowymix krakowska 45

 

   

   

   

   

Park Handlowy "WARTA"

ul. Krakowska 45

42-200 Częstochowa

Infolinia:662 881 621

E-mail:sklep@markowymix.pl

na terenie Parku Handlowego WARTA

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00

Sobota: 10:30-15:00

Niedziela: nieczynne

 

 

UWAGA DOJAZD !! 

200 m przy trasie DK-1 (E-75)

z bezpośrednim wjazdem i wyjazdem w kierunku KATOWIC i WARSZAWY

100 m przy Centrum Handlowym Galeria Jurajska

Kieruj się według drogowskazów na GALERIĘ JURAJSKĄ

 

mapa dojazdu

UWAGA DOJAZD !!

Kieruj się według drogowskazów na GALERIĘ JURAJSKĄ.

 


 

Regulamin Sklepu Stacjonarnego 

1. Właścicielem sklepu stacjonarnego MARKOWYMIX jest firma SOLEDO Adrian Walaszczyk z siedzibą ul. Kiedrzyńska 75/76, 42-200 Częstochowa

2. Sklep mieści się przy ul. Krakowskiej 45 – na terenie Parku Handlowego WARTA w Częstochowie i czynny jest:

Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00

Sobota: 10:30-15:00

Niedziela: nieczynne

3. Każdy klient dokonujący zakupu – otrzymuje paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT. Wszystkie ceny podane są w PLN , wyrażone w wartościach brutto z zawartym podatkiem VAT.

4. Produkty  w sklepie stacjonarnym w Częstochowie – oferujemy tylko sprawdzone produkty renomowanych marek dziecięcych w Polsce i za granicą.

Na wszystkie produkty obowiązuje gwarancja producenta – zgodnie z  zapisami w kartach gwarancyjnych produktów.

W sklepie MARKOWYMIX – na podstawie autoryzowanej współpracy z każdym z dostawców – relizujemy oficjalną gwarancję oferowanych produktów zgodnie z wytycznymi producentów i importerów.

5. Ceny w sklepie stacjonarnym w Częstochowie - zgodnie ze standardem MARKOWYMIX są identyczne z cenami w sklepie internetowym MARKOWYMIX.

6. W sklepie stacjonarnym istnieje możliwość bezpłatnego przymierzenia produktu.

7. W sklepie stacjonarnym istnieje możliwość bezpłatnego (bezzaliczkowego) zamówienia i

rezerwacji produktu.

8. W sklepie stacjonarnym oferujemy możliwość wykorzystania na czas naprawy wózka zastępczego – wg wypełnionego w sklepie protokołu.

Usługa dostępna jest wyłącznie dla klientów sklepu stacjonarnego MARKOWYMIX .

Usługa jest bezpłatna. Miejsce odebrania i zwrotu wózka zastępczego – wyłącznie w sklepie stacjonarnym MARKOWYMIX w Częstochowie.

9. Prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych towarów wyłącznie dla klientów, którzy na okazaniem paragonu - dokonali zakupu w sklepie MARKOWYMIX. Prosimy nie zgłaszać reklamacji produktów niezakupionych w naszym sklepie.

10. Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące pracy sklepu MARKOWYMIX prosimy przesyłać na email: marketingsoledo@gmail.com

3.